Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Аналітична довідка "Стан роботи з обдарованими дітьми за 2016-2017 н.р."

Дата: 23 жовтня 2017 о 01:19, Оновлено 23 лютого 2021 о 15:47
Автор: Лелюх О. В.

ВОЛНОВАСЬКА РАЙОННА РАДА

ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЄГОРІВСЬКА  ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І – ІІІ СТУПЕНІВ

85724  С. ЄГОРІВКА, ВУЛ. ШКІЛЬНА, 45

Відділу освіти

Волноваської РДА

Аналітична довідка

«Аналіз роботи з обдарованими дітьми за 2016/ 2017 навчальний рік»

В рамках програми розвитку обдарованих дітей «Надія Єгорівки» (2011-2016 роки) та «Діти – майбутнє України» (2017-2021 роки), затвердженими рішеннями педаради складено переспективний план роботи з обдарованими дітьми та робочий план на 2016-2017н.р. Програмою  передбачено  розви­ток  творчих  здібностей  школярів, формування  інтелектуальної  еліти  в  школі, створення умов для стимуляції та самореалізації учнів.

Наказом директора школи закріплені відповідальні особи за роботу з обдарованими дітьми, педагоги – наставники, складено банк обдарованих дітей.

До банку обдарованих дітей входило 8 дітей – інтелектуальна обдарованість, 2 – художньо – естетична, 1 – практично – перетворювальна та 1 – комунікативно – організаторська.

З усіх предметів проведено шкільні тури Всеукраїнських предметних олімпіад, переможці яких були запрошені до участі у ІІ турі:

- українська мова та література (3 учнів, участь);

- зарубіжна література (3 учнів, Поляк Ліна – ІІ місце, Клименко Олександр–ІІІ місце).

В конкурсі знавців української мови ім.П.Яцика учениця 10 класу Поляк Ліна посіла ІІ місце в районному етапі.

Учні школи прийняли участь у конкурсах:

• Міжнародний матемтичний конкурс «Кенгуру» - добрий результат у 4х учнів (всього участь брало 10 учнів);
  • Міжнародний учнівський конкурс юних істориків «Лелека» - срібні сертифікати – 7, бронзові – 3, учасники -3);
  • Міжнародний природничий інтерактивний конкурс «Колосок весняний» (срібні сертифікати – 2, бронзовий – 1, участь - 5).

Учень 11 класу Середенко Євген посів ІІ місце у районному етарі обласного інтернет-конкурсу літературно-мистецької та педагогічної медіатворчості «Створи шедевр».

Мартін Аліна (7 кл) та Клименко Олександр (8 кл) зайняли ІІІ місця в обласній інтернет – вікторині «Знай! Люби! Бережи!».

З метою розвитку та виявлення нахилів дітей в школі згідно наказів відділу освіти проводилиись конкурси – виставки дитячих робіт. Найкращі роботи відправлялись до участі на районний етап, де посідали призові місця:

- конкурс фотоаматорів «Моя Україно» (Пєшков Олег – І місце район, І місце – область, Мигрин Софія – І місце  район, ІІІ місце – область, Лелюх Сергій – І місце район, Мусієнко Анастасія – І місце район, Чеботок Дарина – ІІ місце район);

- конкурс фотографій «Краса моєї Батьківщини» (Лелюх Сергій – ІІ місце район);

- «Збережи ялинку!» (Мельник Володимир – ІІІ місце район, Мигрин Евеліна – ІІ місце район);

- «Знай і люби свій рідний край» (Плетньова Анна – ІІ місце район, Мусієнко Анастасія – ІІ місце район);

- конкурс віршів «За нашу свободу» (Поляк Ліна – І місце район);

- «Смарагдові витоки» (Чеботок Дарина, Пєшков Олег, Клименко Вікторія, Кеба Вадим, Плетньова Анна – у всіх учасників ІІІ місце на районному етапі);

- «Благовіст» (Грищенко Максим – ІІІ місце район).

В школі у 2016 – 2017 н.р. працювало 2 бюджетні гуртки: спортивний «Чарівний м’яч» (20 дітей) та краєзнавчий «Духовна скарбниця» (23 учні). Діти зі спортивного гуртка приймали участь у зональних змаганнях з баскетболу та волейболу у с.Степне та з тенісу, легкої атлетики у м.Волноваха.

Директор школи                          Т.І.Дяговець

Виконавець                                  О.Е.Міщенкова

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.