Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ

Дата: 27 березня 2020 о 17:19, Оновлено 4 грудня 2021 о 16:52
Автор: Лелюх О. В.

6 квітня в Україні стартує проєкт "Всеукраїнська школа онлайн».

У межах проєкту 40 педагогів з Києва фактично стануть учителями для всієї України.

Викладатися будуть такі предмети:
* українська мова;
* українська література;
* історія України;
* всесвітня історія;
* англійська мова;
* фізика;
* алгебра;
* геометрія;
* географія;
* хімія;
* біологія.

Відеоуроки покажуть українські телевізійні канали, які охоче долучились до важливої соціальної місії. Без ранніх підйомів, зайвих стресів та складання рюкзаків, незалежно від місця проживання та перебування під час карантину, кожен український школяр продовжить навчання.

Кожен клас закріплений за конкретними каналами:

* 5-й клас – ПлюсПлюс та 112 Україна
* 6-й клас – ZOOM та NewsOne
* 7-й клас – ZIK
* 8-й клас – Індиго та УНІАН
* 9-й клас – Рада та UA: Культура
* 10-й клас – UA: Перший
* 11-й клас – М1

Трансляція уроків відбуватиметься у режимі: з понеділка до п’ятниці, початок о 10-й ранку. Також відеоуроки можна буде щодня переглядати на офіційних сторінках Міністерства освіти й науки України у Facebook та YouTube.
Залишаймося вдома! Вчимося вдома!

Розклад уроків

УРОКИ ОН-ЛАЙН

Для вашої зручності на YouTube-каналі  зроблені окремі списки відтворення для кожного класу, де за розкладом з’являтимуться уроки. Так:

5 клас – bit.ly/USO5class
6 клас – bit.ly/USO6class
7 клас – bit.ly/USO7class
8 клас – bit.ly/USO8class
9 клас – bit.ly/USO9class
10 клас – bit.ly/USO10class
11 клас – bit.ly/USO11class

Видавництво «Країна Мрій»

Видавництво «Країна Мрій» засвідчує  свою повагу та звертається  до Вас із клопотанням  долучитися до  Програми «Дистанційне навчання від видавництва “Країна Мрій”» та сприяти організації дистанційного навчання учнів загальноосвітніх навчальних закладів вашого міста на період оголошеного карантину.
            Навчальний дидактичний мультимедійний  контент  для початкових класів «KM Media EdProfi» рекомендований для використання у початкових класах  згідно з переліком, затвердженим МОН, і схвалений для використання у загальноосвітніх навчальних закладах Комісією з інформатизації змісту закладів освіти і науки України (Лист 07.06.2018 №221/12-Г-32) та Комісією
з педагогіки та методики початкового навчання (Лист 04.09.2019 №22.1/1-Г-923).
До дистанційного навчання можуть долучитися:  НУШ 1клас; НУШ 2клас; 3клас; 4 клас
Ми  надаємо онлайн доступ до програми «Дистанційне навчання від видавництва «Країна Мрій» учителям і учням вказаних класів на період оголошеного карантину.
1. Учителю необхідно заповнити Заявку на підключення до дистанційного навчання.
2. Заповнену Заявку надіслати на електронну адресу  office.kmmedia@gmail.com
3. Учителі і учні отримають індивідуальні коди доступу до онлайн  програми «Дистанційне навчання від видавництва Країна Мрій».
4. Вчителі повинні роздати індивідуальні коди доступу кожному учню свого класу.
5. Вчителі отримають методичні рекомендації з календарним плануванням щодо використання навчальних відео.
6. Вчителі і учні мають можливість використання унікальних навчальних відео від видавництва «Країна Мрій» (матеріали додаються)
Наші контакти: Керівник технічного відділу – Плясун Вікторія +38099 6 800 900;   +38097 6 800 900;   +38073 6 800 901
office.kmmedia@gmail.com

Бажаємо Вам здоров’я!

Віртуальна школа «Ранок»

Шановні колеги! Віртуальна школа «Ранок» продовжує працювати і кожного буднього дня проводить безкоштовні онлайн-уроки для учнів закладів загальної середньої освіти (лист додається).

Для вчителів, які бажають отримати практичні поради щодо організації дистанційного навчання, щочетверга ми проводимо Віртуальні педради. Вже цього четверга, 26 березня, відбудеться чергова онлайн-педрада на тему: «Як стати гуру в дистанційному навчанні: 10 практичних порад». Кожний зареєстрований (реєстрація за посиланням https://cutt.ly/ptbcvUF) учасник Віртуальної педради, який заповнить запропоновану Google Форму та успішно пройде тест, отримає сертифікат із зазначенням кількості прослуханих годин.

Актуальну інформацію про Віртуальну школу «Ранок» можна знайти на сайті https://www.ranok.com.ua/game/virtualschool/.

Звертаємо Вашу увагу, що розклад постійно оновлюється, тож під час розміщення цієї інформації пропонуємо давати оновлене посилання саме на Google Документ: https://cutt.ly/ttbTIyW.

Технічна підтримка за тел. 098 037 54 68. Інформаційна підтримка: e-ranok@ukr.net.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.